Nieuwbouw Oos Heim Margraten

Geplaatst door Suzanne Maijer op 05-03-2014 om 20:03

Win Win Weken Multimate Jan Opreij Margraten


Cash voor jou en ons nieuwe Gemeenschapshuis Oos Heim

De commissie fondsenwerving, bestaande uit leden van de verenigingen die gebruik maken van gemeenschapshuis Oos Heim, is sinds december 2013 in het leven geroepen om de tekortkoming in het financiële plaatje voor de nieuwbouw rond te krijgen.
Om de voortgang van de bouw van Oos Heim, de toekomstige huisvesting van vele verenigingen, te waarborgen en aan te sluiten bij de vele acties door de verenigingen zelf, start Multimate Jan Opreij de actie:

Win Win weken. Cash voor jou én Oos Heim


Hoe werkt het?
In de periode van 10 maart t/m 3 mei a.s. ontvangt u bij iedere besteding van € 20,- contant een kortingsbon van € 2,- voor u zelf en € 1,- klustegoed voor Oos Heim.
Alleen de verkregen kortingsbonnen, bij Multimate Jan Opreij, kunnen bij de volgende aankoop gebruikt worden bij Multimate Jan Opreij.
Het totale bedrag van het klustegoed kan de stichting Oos Heim besteden voor de aankoop van materialen bij Multimate Jan Opreij voor de realisatie van de nieuwbouw van Oos Heim.
Het motto luidt dan ook: Samen sparen voor Oos Heim en een beetje voor je zelf.

Commissie Fondsenwerving Stichting Oos Heim
Jan Opreij bv


Er zijn 0 reacties op dit bericht.




Bouwcenter Jan Opreij

Eijkerbouw

Rabobank

HabetsRoyen

Autoschade Heuvelland BV

Patisserie Peter Lemmens

Souren Montage

© Copyright 2006-2026 Harmonie Concordia Margraten. Alle rechten voorbehouden.
Design en implementatie door Xzyra.nl.