Harmonie Concordia Margraten
Inloggen

OPROEP: klarinettisten gezocht!

Geplaatst door Cyrina van der Bolt op 01-10-2020 om 07:02h

Harmonie Concordia Margraten is een harmonie-orkest dat al sinds een aantal jaren onder leiding staat van Jos Dobbelstein. We zijn een orkest met ongeveer 50 blaasmuzikanten. Ons repertoire is erg divers: van klassiek tot musical, van moderne hafa-muziek tot Duitse Egerländer.
We spelen graag in verschillende stijlen. Maar we willen ook eerlijk toegeven dat deze diversiteit ook een redelijke speelvaardigheid van onze leden vraagt.
We repeteren op donderdagavond in Oos Heim, van 20:00 tot 22:00 uur. Na de repetitie wordt er door onze leden volop gebruik gemaakt van de zgn. derde helft aan de bar. Na inspanning is er voldoende ruimte voor ontspanning.

Vanwege plotseling einde van het lidmaatschap van een aantal klarinettisten, zitten we momenteel erg krap in ons klarinetregister.
Ons klarinetregister is verdeeld in 1e, 2e en 3e partijen, al naar gelang ieders kunnen. In alle registers kunnen we versterking gebruiken.

We zijn op zoek naar jou!
 • Heb je vroeger klarinet gespeeld of een ander blaasinstrument? Onze vereniging heeft een opleiding in eigen beheer. Met onze docenten kunnen we een regeling treffen om bijv. 2-wekelijks of in een groep les te krijgen. Deze les zal dan puur praktisch van aard zijn.
 • Ben je al lid bij een andere harmonie in de buurt? Ook dan komen we graag met je in gesprek. We zijn bekend met leden met dubbele lidmaatschappen en begrijpen dat er dan wel eens keuzes gemaakt moeten worden. Dus wie weet kunnen we tot een mooie regeling komen?

 • Tenslotte: het lidmaatschap voor onze vereniging kost € 102 per jaar. We hebben klarinetten in bezit die van goede kwaliteit zijn. Deze geven we aan onze leden uit in bruikleen, dat is bij het lidmaatschap inbegrepen. Mocht je les nodig hebben, dan zullen we daarvoor een kleine (extra) vergoeding vragen.

  Voor meer informatie of om je meteen aanmelden kun je contact opnemen met het secretariaat of met de harmoniecommissie.


  Er zijn 0 reacties op dit bericht.

  De laatste 10 nieuwsberichten


  16-12-2023Nieuwjaarsconcert 2024: Shaffy & Brass
  09-11-2022jubilarissenfeest 2022
  30-10-2022Open podium 6 november slagwerkgroep harmonie Concordia
  24-10-2022Herstkienen steunfonds harmonie
  26-09-2022Harmonie Concordia 170 jaar: concert 14 oktober as
  07-09-2022Overlijden Ger de Geus
  07-09-2022jubileumweekend 14 en 15 oktober
  02-07-2022We kijken terug op een mooie processie en geslaagd Kirmesweekend
  12-02-2021En noe de hennekes, de loch in!
  02-01-2021Alternatief Nieuwjaarsconcert 2021  Bouwcenter Jan Opreij

  Eijkerbouw

  Rabobank

  HabetsRoyen

  Autoschade Heuvelland BV

  Patisserie Peter Lemmens

  Souren Montage

  © Copyright 2006-2024 Harmonie Concordia Margraten. Alle rechten voorbehouden.
  Design en implementatie door Xzyra.nl. Verwerkingstijd 0.011sec. Privacy verklaring.